tomo napisał(a):

|
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.
|
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?
można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe