|
Cupiał już raz sypnął kasą i się opłaciło więc może teraz też pójdzie po rozum do głowy i coś z tego będzie, jeśli Cupiał jeszcze ma chęci do tego interesu. Część kasy można zyskać ze sprzedanych zawodników. I oczywiście przydałby się dobry trener: Nawałka albo wróciłbym do Probierza.
|