|
Poki jest bednarz to lepiej zeby transferow nie bylo, szkoda kasy poprostu. Pierwsze wywalic go i zatrudnic dyrektora no i chyba zmienic trenera a pozniej niech szukaja pilkarzy, bo u nas to wszystko jak juz robia to od konca
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|