Ludzie co wy liczyliście na Euro 2020 w Krakowie?hehe, dobre, z tak paskudnym stadionem, który już w trakcie budowania był przestarzały - marzenia....
A teraz tak z innej beczki - mam nadzieje że teraz Boniek z Ekstraklasą sie tak dogadają że do licencji zostanie dołożony
OBLIGATORYJNY wymóg posiadania kilku boisk z różną nawierzchnią dla 1 i pozostałych drużyn również młodzieżowych a kto się nie dopasuje do wypad z ligi


nie chcą budować po dobroci to trza siłą...