Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
seyab
Junior Member
Od: 10.2012
Offline
#
4251
10.12.2012, 13:41
Przestańcie znowu z tym liczeniem. I tak się nie doliczycie. A jeżeli coś doliczycie to co z tego? Do mediów pójdziecie? Urząd Skarbowy naślecie?
seyab
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seyab
Znajdź inne posty napisane przez seyab