Ile kasy powinny dac trasfery, mozna policzyc ale coz. jak bylo wiadome ze pieniadze ida na splate dlugow nie trzeba bylo kupowaac 'dziwnych' zawodnikow typu wlasnie Lamey czy Jaliens. Oczywiscie jaliens to inna bajka to przychodzil z CV co bylo dobre. I nawet teraz poratowal nas pare razy. Na dluzsza mete to zakupy jaki ebylo to teraz widac. Co do sprawy Jovanica. Jak sie okaze , ze mogl odejsc to wtopa Bednarza straszna.
Co do raportow za ostatnie lata to mozna szukac raportow Deloitte (dla calej ligi)
np ostatni.
http://www.deloitte.com/view/pl_PL/p...56f00aRCRD.htm
widac w nim ze za rok 2011 Wisla miala optymalny wskaznik przychody/wynagrodzenia (strona 12).
I jeszcze co do Basalaja: zakaldac srednia liczbe widzow na poziomie 25 tys a wyszlo 15 tys. tez to wygenerowalo dziure