marcin19876 napisał(a):

|
Nie wiem czy ktoś słuchał Probierza w Cafe Futbol i wypowiedzi odnosnie Wisły i Transferów... mieli 4 kandydatów na LO i żaden się nie zgodził i ten duńczyk to była wersja bardzo rezerwowowa do tego młodzi którzy byli testowani woleli iść do górnika niż Wisły... podobno transfery miały być całkowicie inne ale żadne nie wyszły.... Taka Pracuje Łysy.....
|
Przydało by się potwierdzenie jeszcze tego z innych ust, ale jako taki obraz pracy Jacusia mamy. No cóż mam nadzieję, że kiedyś się dowiemy co i jak ...