|
Nie wiem czy ktoś słuchał Probierza w Cafe Futbol i wypowiedzi odnosnie Wisły i Transferów... mieli 4 kandydatów na LO i żaden się nie zgodził i ten duńczyk to była wersja bardzo rezerwowowa do tego młodzi którzy byli testowani woleli iść do górnika niż Wisły... podobno transfery miały być całkowicie inne ale żadne nie wyszły.... Taka Pracuje Łysy.....
|