rafaltwsd napisał(a):

|
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie
|
Święte słowa !!!
Niestety nie wierzę w to żeby Cupiałowi ktoś tego nie powiedział!
A jeżeli Cupiał nic nie robi w tym kierunku, znaczy to że kładzie "lage pocąłośc"i na Wisłę!