Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61038
Stary 09.12.2012, 23:48
Jeżeli zimowe okno transferowe w zakresie zakupów do klubu zostanie przez nas "odpuszczone" (a wszystko na to wskazuje, nie licząc tu oczywiście importu do klubu bezrobotnych, wolnych kontraktowo miernot) to chyba możemy brać poważnie pod uwagę to że latem żegnamy się z BC jako właścicielem.
Nie wyobrażam sobie, aby ktoś komu leży na sercu dobro własnej firmy, klubu, rodziny, mógł tak dobrowolnie i zupełnie świadomie ignorować upadającą własność. Taki brak działań możliwy jest właśnie wtedy, jeżeli nie wiąże się z posiadaniem tej rzeczy żadnej przyszłości.
Swoją drogą, być może formuła BC+Wisłą się wyczerpała, tak jak kiedyś Drzymała+Groclin. Ciekawe czy może czekać nas podobny los? Osobiście wątpię, ale piłka to bussines więc wszystko jest możliwe. Może nawet komuś będzie się opłacać ogłoszenie upadłości. Kto wie, nie znamy faktów zastrzeżonych tylko dla zaufanych księgowych.
Wolałabym jednak nie krakać, ale cóż baba z reguły ma zawsze taki wredny i podejrzliwy charakter
Zmiana właściciela na kogoś kto ma nieco $, zapał do piłki i chęć zaistnienia w tym piłkarskim bagienku dużo by dała. Tylko czy kogoś takiego na horyzoncie widać. Nie sądzę. Inaczej czeka nas marazm i walka o utrzymanie w następnym sezonie. Szkoda tej ostatniej dekady i łza w oku się kręci, ehhh.....
Odpowiedz cytując