westersyl napisał(a):

|
Zdaniem J.B to właśnie miał być sezon przebudowy drużyny...
|
Bo co? Bo Bednarz tak powiedział? Bo tak byłoby najsensowniej?
W chwili obecnej trudno powiedzieć jakie plany właściciel wiąże z Wisłą. Tak naprawdę nie wiemy nawet, czy to nie ostatni sezon z Cupiałem jako właścicielem.
Ogólnie jednak - jestem na pewno przeciwny jakimkolwiek transferom dokładającym do składu kolejnych inwalidów, po to tylko żeby stan osobowy się zgadzał. Kolejny komediant w rodzaju Frederiksena tylko będzie psuł atmosferę w i wokół klubu.