Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61037
Stary 09.12.2012, 22:28
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Zdaniem J.B to właśnie miał być sezon przebudowy drużyny...
Bo co? Bo Bednarz tak powiedział? Bo tak byłoby najsensowniej?
W chwili obecnej trudno powiedzieć jakie plany właściciel wiąże z Wisłą. Tak naprawdę nie wiemy nawet, czy to nie ostatni sezon z Cupiałem jako właścicielem.

Ogólnie jednak - jestem na pewno przeciwny jakimkolwiek transferom dokładającym do składu kolejnych inwalidów, po to tylko żeby stan osobowy się zgadzał. Kolejny komediant w rodzaju Frederiksena tylko będzie psuł atmosferę w i wokół klubu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując