NaprzódWisło napisał(a):

Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem.
|
Jedno pytanie, na jakiej podstawie twierdzisz, ze Maaskant, a pozniej Moskal sobie "nie poradzili" ? Nie mozna tego stwierdzic, bo ich zwolniono w polowie drogi.
A za Holendra i Moskala byla jednak zdecydowana roznica na korzysc w porownaniu do tego co ogladalismy za Probierza i teraz za Kulawika.