St Yabol napisał(a):

|
Smuda czyni cuda? nie sądze, jak dla mnie nawet Guardiolla nic by tu nie zdziałał. zastanawia mnie czy w zespole pracuje jakiś psycholog
|
Chyba nie bo Garguła rozpierdala wszystko i żaden psycholog tego nie ogarnie. Przynajmniej wg mnie. Jeśli Garguła tak działa na szatnię jak na mnie, to nawet Sikorski bez gargułowego wpływu na szatnię, zaczyna mi się widzieć jak Messi bez formy, czyli jakieś 30 bramek w sezonie.