Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22625
Stary 09.12.2012, 21:01
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
Szybciutko wczoraj po meczu Warszawiaczki z murawy uciekały.

A kibic mistrza się pyta:

Gdzie twoje berło? Gdzie twoja korona? Gdzie twoje mistrzostwo? Legio .......ona!! Śląsk Wrocław z berłem, Śląsk Wrocław na tronie, Śląsk Wrocław jest Mistrzem, WKS w koronie!!!

Żebyście przypadkiem tam w stolycy nie zapomnieli.
Ale czemu pyta kibica Legii, która podobno nic nie wygrywa od lat i jest strasznie wyposzczona, a nie kibica drużyny, która podobno dominuje od lat?

EDIT: Z tego co wiem to mnóstwo ekip od nas to skserowało i lubi śpiewać np. o byciu najlepszym pałętając się gdzieś w totalnym ogonie. Poza tym śpiewamy o młodej ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 09.12.2012 o godz. 22:18.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując