FooFighter napisał(a):

Szybciutko wczoraj po meczu Warszawiaczki z murawy uciekały.
A kibic mistrza się pyta:
Gdzie twoje berło? Gdzie twoja korona? Gdzie twoje mistrzostwo? Legio .......ona!! Śląsk Wrocław z berłem, Śląsk Wrocław na tronie, Śląsk Wrocław jest Mistrzem, WKS w koronie!!!
Żebyście przypadkiem tam w stolycy nie zapomnieli.
|
Ale czemu pyta kibica Legii, która podobno nic nie wygrywa od lat i jest strasznie wyposzczona, a nie kibica drużyny, która podobno dominuje od lat?
EDIT: Z tego co wiem to mnóstwo ekip od nas to skserowało i lubi śpiewać np. o byciu najlepszym pałętając się gdzieś w totalnym ogonie. Poza tym śpiewamy o młodej ekstraklasie
