|
Nie mamy najwiekszego budżetu w lidze bo trzeci co do wielkości ,ale ciągłe pie.dolenie ,że w klubie nie ma pieniędzy to chyba przesada.
Z tym wyrzucaniem całej drużyny "na pysk" też przesada ,nikt mi nie powie ,ze wszystkie 10 drużyn przed nami ma lepszych zawodników w składzie.
Miejsce w tabeli ,to dzieło Probierza i Kulawika ich" kunszt trenerski i autorytet" sprawił taki wynik.
Co zrobić ?
Potrzebny trener z autorytetem potrafiący zmusić ich do ciężkiej pracy i wówczas ,jeśli nie będą im odpowiadały warunki ...... won.
Dla mnie Smuda byłby odpowiedni na to
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|