|
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|