Cytat:
|
Fakt, że na nowy sezon zostaniemy bez kadry i - najprawdopodobniej - będzie on spisany na straty, ale lepsze to ni z garb w postaci transferów Bednarza. Później Łysy won - jeśli Cupiał ma zamiar jeszcze Wisłę utrzymywać, albo zwija interes.
|
Zdaniem J.B
to właśnie miał być sezon przebudowy drużyny... OK rozumiem gdybyśmy przegrali ten sezon gdyby w kadrze grało w miarę regularnie 4 -5 młodych zdolnych chłopaków, którzy nie udźwignęli presji i zabrakło im doświadczenia. Jednak my przegrywam ten sezon doświadczonymi graczami którzy grają już ze sobą trochę czasu, którzy jak słusznie zauważyłeś odejdą i zostaniem bez kadry.
Jednie Michał Charpek daję jakieś nadzieję, że w przyszłości będzie można oprzeć na nim kadrę jednak jeszcze przed nim droga daleka. Kolejna sprawa JB sprowadził Quioto, Frederiksen, Sikorskiego, Miskiewicza, który z nich może stanowić o przyszłości Wisly, który z nich czego kol wiek nauczył się w tej rundzie. ( mam tu na myśli Quioto i Miskiewicza). W przypadku tego ostatniego, nie chodzi tu nawet o to że popełnił babole, chodzi tu o sposób interwencji który nie zawsze jest zgodny z fachem bramkarskim.
Skoro ten sezon nie wygląda na sezon przebudowy to znaczy, że trzeba będzie to zrobić w następnym a przecież nic nie powstanie na zawaołanie trzeba będzie dużo czasu i przemyślanej polityki transferowej aby powstał tu drużyn walcząca o mistrzostwo i w miarę przygotowana na grę w europejskich pucharach.