Kibic_z_Częstochowy napisał(a):

|
Pamiętam jak rok temu każdy mówił, żeby wyczyścić skład, pozbyć się piłkarzy typu Palijc, Jirsak, itd. A teraz przyjelibyśmy ich z pocałowaniem dupy.
|
W sumie frajerstwem było wierzyć, że za nich przyjdą zawodnicy lepsi. Nigdy nie przychodzą lepsi, zawsze dobrego zastępuje słaby, a słabego jeszcze słabszy.
Przyznam, że też się dałem nabrać.
Czyli teraz modlę się żeby zostali Sikorski i Garguła

Bo jeśli zasada obowiązuje, to za nich Bednarz kupi tyczki, a trener wbije je w murawę.