Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61028
Stary 09.12.2012, 17:32
Kibic_z_Częstochowy napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak rok temu każdy mówił, żeby wyczyścić skład, pozbyć się piłkarzy typu Palijc, Jirsak, itd. A teraz przyjelibyśmy ich z pocałowaniem dupy.
W sumie frajerstwem było wierzyć, że za nich przyjdą zawodnicy lepsi. Nigdy nie przychodzą lepsi, zawsze dobrego zastępuje słaby, a słabego jeszcze słabszy.
Przyznam, że też się dałem nabrać.

Czyli teraz modlę się żeby zostali Sikorski i Garguła Bo jeśli zasada obowiązuje, to za nich Bednarz kupi tyczki, a trener wbije je w murawę.
..
Odpowiedz cytując