Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
61027
09.12.2012, 17:15
Na oficjalnej stronie sondarz, w jakiej formacji Wisła potrzebuje wzmocnień i można tylko jedną wybrać
aż ciężko się zdecydować bo u nas wszędzie jest padaka kompletna, od bramki po sam atak.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94