jaro1985r napisał(a):

Wach-Wiślak z charakterem
|
Worcester napisał(a):

|
po czym wnosisz, że Wiślak?
|
Sialalalala napisał(a):

|
było przerabiane ze 100 razy może nie tak aktywny i obnoszący się z tym jak Szpilka ale nawet już w mediach o tym było.
|
Jaki tam Wiślak z charakterem - za małolata śmigał normalnie na Hutnika..
Żeby nie było offtopa
Kocur napisał(a):

Jaja były dzisiaj w nocy - Marquez walnał Pacmana na dechy aż się arena zatrzęsła
|
Marquez w końcu wyrównał rachunki - tym razem już nikt nie miał wątpliwości - piękne KO na zwieńczenie kariery.