Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 09.12.2012, 16:49
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Wach-Wiślak z charakterem
Worcester napisał(a):Wyświetl post
po czym wnosisz, że Wiślak?
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
było przerabiane ze 100 razy może nie tak aktywny i obnoszący się z tym jak Szpilka ale nawet już w mediach o tym było.

Jaki tam Wiślak z charakterem - za małolata śmigał normalnie na Hutnika..

Żeby nie było offtopa
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jaja były dzisiaj w nocy - Marquez walnał Pacmana na dechy aż się arena zatrzęsła
Marquez w końcu wyrównał rachunki - tym razem już nikt nie miał wątpliwości - piękne KO na zwieńczenie kariery.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 09.12.2012 o godz. 16:59.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując