|
powiem tak
druzyna w ktorej na bramce jest ręcznik w obronie 4 pachołków a w pomocy 3 rozgrywających nigdy nie bedzie grała cudów. Do tego dołóżmy strach na wróble w postaci napastnika i mamy obraz Wisły( i dwóch chłopów którzy biegają jak żyd po pustym sklepie i slizgajacyh sie na dupie)
Kulawik jest słabym trenerem ale to nie jest jego wina ze ma takich beznadziejnych piłkarzy. Jego winą jest to że wybrał zawód trenera, zawód do którego chyba sie nie nadaje.
budowa która nadrozuje 3 kierowników będzie chujowa, tak jak gra naszej druzyny.
p.s. chrapek ma fajnie ułożona stope dobrze podaje widzi...ale ma szybkosc muła.
Bunoza i Chavez, para stoperów. Chavez nigdy nie był w tej druzynie tym który ustawia obrone i nia kieruje, nigdy. Zawsze robił to ktoś inny bo Osman potrafi zrobić wślizg i odebrać jakos piłke, nic więcej. A wczoraj to On musiał kierowac Bunoza i dlatego Goardan robił co chciał a Chavez biegał jak dziecko we mgle. Nie spodziewałem sie ze będe płakał po Cześku Paliku pomocniko obrońcy, no ale ....a, ten dunol to jest jakas kpina.
Z druzyny Maaskanta najbardziej chciałbym Juniora Diaza. On by sie w tej obronie nie .......ił z nikim.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.12.2012 o godz. 15:22.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|