|
.... z tym skąd są piłkarze i trener, maja liczyć sie umiejetnosci, charakter. Bedzie dobry Polak to go brać bedzie lepszy od niego Nigeryjczyk czy Bialorusin to brać tego z zagranicy. Proste jak budowa cepa, nie rozumiem jak w obecnej dobie gdzie praktycznie wszystko jest globalne, a piłka to juz zupełnie mozna jeszcze brać pod uwagę kryterium narodowosciowe. Pewne tematy oczywiste proponuje zostawić, a zająć sie prawdziwie istotnymi problemami. Czyli brakiem trenera i dobrych zawodników.
|