Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 09.12.2012, 14:40
.... z tym skąd są piłkarze i trener, maja liczyć sie umiejetnosci, charakter. Bedzie dobry Polak to go brać bedzie lepszy od niego Nigeryjczyk czy Bialorusin to brać tego z zagranicy. Proste jak budowa cepa, nie rozumiem jak w obecnej dobie gdzie praktycznie wszystko jest globalne, a piłka to juz zupełnie mozna jeszcze brać pod uwagę kryterium narodowosciowe. Pewne tematy oczywiste proponuje zostawić, a zająć sie prawdziwie istotnymi problemami. Czyli brakiem trenera i dobrych zawodników.
Odpowiedz cytując