Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 09.12.2012, 14:32
Piłkarzyki byli już myślami w Turcji na wakacjach. Myśleli że Zagłębie podejdzie podobnie do meczu i srodze się przeliczyli. Ten w...dol się należał za takie nastawienie. Czekam aż objawi się kolejny oszołom i napisze na Weszło że najwięcej dla klubu robią zawodnicy, bo to oni wylewają pot na meczach i treningach (sic!). Serce pękało na widok uśmiechniętego Garguły po meczu, przybijającego piątkę z jakimś Woźniakiem. Czarek Wilk - podobnie. Po takim meczu powinni uciekać biegiem, ze spuszczonymi głowami, do szatni... Szkoda słów...
Odpowiedz cytując