|
Piłkarzyki byli już myślami w Turcji na wakacjach. Myśleli że Zagłębie podejdzie podobnie do meczu i srodze się przeliczyli. Ten w...dol się należał za takie nastawienie. Czekam aż objawi się kolejny oszołom i napisze na Weszło że najwięcej dla klubu robią zawodnicy, bo to oni wylewają pot na meczach i treningach (sic!). Serce pękało na widok uśmiechniętego Garguły po meczu, przybijającego piątkę z jakimś Woźniakiem. Czarek Wilk - podobnie. Po takim meczu powinni uciekać biegiem, ze spuszczonymi głowami, do szatni... Szkoda słów...
|