Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61025
Stary 09.12.2012, 13:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że okienko zimowe praktycznie nie zaistnieje. Chyba, że jako pozbycie się jeszcze kilku piłkarzy, albo pozyskanie za darmo no-name'ów.
Jeżeli Bednarz będzie nadal pracował - oby. Dawanie mu jakichkolwiek więcej pieniędzy do wyrzucenia w błoto to sabotaż.

Fakt, że na nowy sezon zostaniemy bez kadry i - najprawdopodobniej - będzie on spisany na straty, ale lepsze to ni z garb w postaci transferów Bednarza. Później Łysy won - jeśli Cupiał ma zamiar jeszcze Wisłę utrzymywać, albo zwija interes.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując