FraMat napisał(a):

|
Podejrzewam, że okienko zimowe praktycznie nie zaistnieje. Chyba, że jako pozbycie się jeszcze kilku piłkarzy, albo pozyskanie za darmo no-name'ów.
|
Jeżeli Bednarz będzie nadal pracował - oby. Dawanie mu jakichkolwiek więcej pieniędzy do wyrzucenia w błoto to sabotaż.
Fakt, że na nowy sezon zostaniemy bez kadry i - najprawdopodobniej - będzie on spisany na straty, ale lepsze to ni z garb w postaci transferów Bednarza. Później Łysy won - jeśli Cupiał ma zamiar jeszcze Wisłę utrzymywać, albo zwija interes.