Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 09.12.2012, 12:53
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
gadacie już od rzeczy.Rok temu też rozganialiście lameya,paljicia,kirma i chcieliście polaków w składzie. To macie Burlige,Chrapka,Czekaja którzy co weekend chodzą nawaleni, Sobola i Wilka oraz Gargułe.
Ciekaw jestem co byście zrobili jakby faktycznie rozgonili ich i zaczelibyśmy grać Me To każdy by pisał że wolałem tamtą drużynę bo oni przynajmniej punkty zbierali.
kto nam grał z Zagłębiem w obronie ?

Jovanovic , Chavez , Bunoza , Fredriksen

w ataku Austriak - Daniel Sikorski ( tak tak , Sikorski nie ma polskiego obywatelstwa )

Burliga z Czekajem wczoraj nie zagrali , pomyliłes sobie tematy gościu
Odpowiedz cytując