Kocur napisał(a):

dobra bijatyka była wczesniej obaj byli liczeni i megaciężkie KO na taaakim zawodniku robi meega ogromne wrażenie
liczę na starcie nr V !
pozatym tym się różni boks w USA od europejskiego gówna i jakichś kliczko walczących z dużo dużo słabszymi bokserami, żeby podkręcić rekord !