|
Melikson jest bezużyteczny. no pewnie bo jak nie ma komu piłki zagrać to najlepiej jego obwiniać, przycyna jest prosta, obniżył loty razem z całą drużyną.
Ktoś tam wyżej pisał o Wasilewskim, on nie przejdzie do Wisły, już kiedyś chciano go ściągnąć, poinformował w tedy, że całym szacunkiem ale do Wisły nie chce przejść (wychowanek hutnika)
|