Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14592
Stary 09.12.2012, 10:51
Melikson jest bezużyteczny. no pewnie bo jak nie ma komu piłki zagrać to najlepiej jego obwiniać, przycyna jest prosta, obniżył loty razem z całą drużyną.

Ktoś tam wyżej pisał o Wasilewskim, on nie przejdzie do Wisły, już kiedyś chciano go ściągnąć, poinformował w tedy, że całym szacunkiem ale do Wisły nie chce przejść (wychowanek hutnika)
Odpowiedz cytując