Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14588
Stary 09.12.2012, 10:24
Zapomnijcie o Traore! W Polsce on może albo zostać w Lechii z kontraktem jakiego my nie będziemy mu w stanie dać, albo pójdzie do Legii, co byłoby kompletną głupotą z jego strony (zwłaszcza, że ma oferty np z Bundesligi...), poza tym Mila, Wszołek? Co wy pijecie... Odstawicie to... Każdy by chciał sporo zarabiać, a na dzisiejszy dzień nas na to nie stać...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując