|
panie tomku sprobowal pan nie udalo sie nie nadaje sie pan na trenera pierwszej druzyny wiec prosze wykazac odrobine honoru i podac sie do dymisli tak jak zrobil to probierz dla mnie to gosc nie chcial bardziej pograzyc wisly wiec jesli lezy na sercu panu dobro WISLY KRAKOW prosimy zrobic to samo i najlepiej jakby pociagnal pan za soba bednarza choc to gosc bez krzty godnosci wiec bedzie trudno NA ZAWSZE WISLAK !
|