Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61023
Stary 09.12.2012, 00:30
A czemu niby Szewczyk i Uryga nie do pierwszego składu? Kto w przyszłym sezonie będzie grał jak nie oni? Spaść raczej nie spadniemy, bo są równie dobrze punktujące Podbeskidzie i Bełchatów, a wątpię też, że ci w/w panowie będą grać gorzej niż grający obecnie w 11.
Wiosna musi być okresem budowania jakiejkolwiek podwaliny pod następny sezon, bo wtedy znowu rozpoczniemy walkę o utrzymanie. Radzę sobie uświadomić, że Wisła przestaje być marką, przed którą przeciwnikom miękły kolana, a zawodnicy daliby wszystko, by tu trafić. To będzie chyba najcięższy okres Wisły od 15 lat. Pierwszy raz zdarzy się, że zabraknie wpływów transferowych, lub te wpływy będą tak małe, że aż nieodczuwalne. W sytuacji, gdy żegnamy się z 10 zawodnikami, a pozostali prezentują mizerny poziom, będzie to katastrofą.
Plan najbliższych okienek transferowych musi być dokładnie opracowany. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że co rok 10 graczom kończą się kontrakty. Optymistycznym byłoby zmniejszenie tej liczby o 2-3 zawodników co rok.
Po co to piszę - sam nie wiem. Gorycz tego wszystkiego przelewa się strumieniami i jakaś naiwność każe mi ufać, że wszystko będzie dobrze.
Odpowiedz cytując