wanciak86 napisał(a):

I tego Ja osobiście nie rozumiem w głowach szkoleniowców. BOJĄ się wystawić młodych, a wystawiają piłkarski szrot, który gra dennie.
Tylko kluby, które przycisneła bieda stawiają na młodych, bo poprostu ich nie stać na transfery.
|
Dokładnie. Kiedy taki Szewczyk czy Uryga mają się ogrywać, jak nie teraz gdy sezon i tak jest spisany na straty? No ale lepiej wystawiać zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty i wylecą stąd z hukiem vide Sikorski.
Probierz miał jaja. Nie bał się wystawić Urygę w Białymstoku czy Kamińskiego z Polonią.