Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 09.12.2012, 00:05
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Z Bitonem, Lameyem i Nunezem to zajęliśmy 7 miejsce.
To 7 miejsce jak nie zajdą jakieś radykalne zmiany to może być dla nas taki przysłowiowy Mount Everest, który latami będzie się śnił. A codzienność stanowić będzie walka o utrzymanie, mam nadzieję że w Extraklasie, a nie w 1-szej lidze.
Dla mnie ten sezon jawi się jako ostatni w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Odpowiedz cytując