Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 09.12.2012, 00:03
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Nie, to było dzieło przede wszystkim piłkarzy. Ale u nas jest moda na zwalanie na wszystkich dookoła tylko nie zawodników, a już najlepszy to jest argument o przygotowaniach jak słabo grają.
Ty kolego masz chyba krótką pamięć.
Bednarz jak tylko rozsiadł się w fotelu to powiedział że cześć piłkarzy nie ma co liczyć na przedłużenie kontraktu a z resztą chętnie rozwiąże za porozumieniem stron.
c.d.n.
Odpowiedz cytując