Ogryzek napisał(a):

Czym to Genkov zasłużył sobie na zatrzymanie? 2 bramkami w rundzie? Pomijam fakt ze zarabia krocie (250 tysięcy euro rocznie). O Jaliensie nie ma co pisać. Owszem ostatnio gra lepiej, ale lepiej tj na poziomie góra Magiery z Górniak Zabrze a zarabia z 4 razy tyle.... Nie stać nas na płacenie kontraktów gwiazdorskich (Genkov, Jaliens) a dostawanie góra solidnej gry. Nie tędy droga.
Zawsze musi być brana pod uwagę zależność jakość/koszt.
|
Genkow jest jedynym który aktualnie potrafi się znaleźć w ataku. Nie traci piłek. Dobrze się ustawia. I potrafi też strzelić.
Ilość zdobytych goli jest wprost proporcjonalna do sytuacji, które mu stwarzają "koledzy". Jakie są alternatywy? Bo ja nie widzę żadnych zarówno w klubie jak i w naszej lidze. Chyba że liczysz na Jankowskiego.
Jaliens jest w tej chwili razem z Bunozą naszym najlepszym obrońcą. Jako jedyny ma pojęcie o asekuracji. I jest uniwersalny. Kiedyś taki był Diaz.
Faktycznie można by jeszcze zostawić Szewczyka i Urygę. Ale nie do pierwszego składu.