Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 08.12.2012, 23:41
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Gościu, mów co chcesz, ale z tymi kalekami pokroju Bitona, Lameya, Nuneza, Paljicia zdobyliśmy mistrzostwo i godnie graliśmy w LE / kw. LM. Zresztą, jak można porównywać Bitona do Sikorskiego, czy Paljicia (który był średni) do Fredriksena, totalna porażka.
Z Bitonem, Lameyem i Nunezem to zajęliśmy 7 miejsce.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując