|
Ale wg wesołego Garguły bramka na 0-4 ustawia mecz więc jest przydu.pcony genetycznie, a takiego swieżego murzyna od łysego chu.ja, zawsze mozna zatrudnić przy bawełni...anych koszulkach w pralni, jesli do gry się nie nada.
Jak boss nie sypnie kasą, bedziemy w tej czarnej murzyńskiej dupie przez nastepnych ileś lat, co mnie ani grzeje, ani ziębi.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|