Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61017
Stary 08.12.2012, 23:16
Nic mnie dziwi i wszystko co się teraz dzieje przyjmuję ze spokojem. Maja recepta jest taka, trzeba podziekować:
- Pareiko, bo jemu się już nie chce grać
- Głowackiemu, bo powinien grać w tuniejach dla oldboyów Wisły Kraków
- Sobolewskiemu j.w
- Bunozie, bo piłka nożna to sport dla zwrotnych ludzi
- Chavezowi, bo w trakcie meczu trzeba mysleć o grze, a nie radiu religijnym
- Wilkowi, bo piłka nożna to jest sport też dla szybkich ludzi
- Boguskiemu, bo w tym sporcie chodzi też o skuteczność z nie o przypadek
Reszta się nadaje, aby dać i szansę na następną rundę
Odpowiedz cytując