Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14585
Stary 08.12.2012, 23:06
Janusz94, wszystko OK, ale widziałeś jakiś mecz Jelenia w tym sezonie w Podbeskidziu ? Jak nie, to się ciesz, tylko nie proponuj go do Wisły
Odpowiedz cytując