Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
Od: 07.2011
Offline
#
14585
08.12.2012, 23:06
Janusz94
, wszystko OK, ale widziałeś jakiś mecz Jelenia w tym sezonie w Podbeskidziu ? Jak nie, to się ciesz, tylko nie proponuj go do Wisły
rps16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rps16
Znajdź inne posty napisane przez rps16