|
moim zdaniem pan cupial wyniosl Wisle na wyrzyny ale w kolo znalezli sie ludzie ktorzy chcieli na tym zarobic kosztem WISLY i tak go przerobili ze zatrudnil po raz drugi niechcianego nigdzie bednarza ze gargule utzymywal na rencie ze kulawik zostal pierwszym trenerem choc w M E nic nie pokazal i tak naprawde o tym zawodzie kompletnie nie ma pojecia ze zrobil takie transery jakie mu podsuneli a menadzerowie podzielili sie kasa z usmiechem na twarzy wiec tak naprawde dziekuje panie CUPIAL za wszystko tylko dobieraj sobie pan zaufanych ludzi
|