Wyświetl pojedynczy post
jurek37
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 08.12.2012, 22:33. Boguslaw Cupial
moim zdaniem pan cupial wyniosl Wisle na wyrzyny ale w kolo znalezli sie ludzie ktorzy chcieli na tym zarobic kosztem WISLY i tak go przerobili ze zatrudnil po raz drugi niechcianego nigdzie bednarza ze gargule utzymywal na rencie ze kulawik zostal pierwszym trenerem choc w M E nic nie pokazal i tak naprawde o tym zawodzie kompletnie nie ma pojecia ze zrobil takie transery jakie mu podsuneli a menadzerowie podzielili sie kasa z usmiechem na twarzy wiec tak naprawde dziekuje panie CUPIAL za wszystko tylko dobieraj sobie pan zaufanych ludzi
Odpowiedz cytując