Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
eMpi!
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 08.12.2012, 22:07
Nie jestem do końca pewien czy tak to działa w przypadku odbioru białka ale jeśli chodzi o rejestrację pojazdu to wystarczy upoważnienie, powinno być podobnie. Jeśli robiłby to tata nie płacisz za upoważnienie czyli kosztowo wygląda to tak jakbyś sam odbierał. Dobrze jeśli miałby kserokopię Twojego dowodu.
Odpowiedz cytując