|
Nie jestem do końca pewien czy tak to działa w przypadku odbioru białka ale jeśli chodzi o rejestrację pojazdu to wystarczy upoważnienie, powinno być podobnie. Jeśli robiłby to tata nie płacisz za upoważnienie czyli kosztowo wygląda to tak jakbyś sam odbierał. Dobrze jeśli miałby kserokopię Twojego dowodu.
|