Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 08.12.2012, 21:49
kola12 napisał(a):Wyświetl post
mnie emocje już opadły... ale nie mogę pojąć i zrozumieć co ten nasz chart z Bośni i Hercegowiny ma wycięte na prawej półkuli mózgowej? czy jemu- panu Bunozie- tamtendy ładują dane przez USB? albo to przygotówka pod kod kreskowy? a może taka moda...?
Radzę na przyszłość troszkę pomyśleć i poszukać, potem pisać.
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ysienie_plackowate
Odpowiedz cytując