mnie emocje już opadły... ale nie mogę pojąć i zrozumieć co ten nasz chart z Bośni i Hercegowiny ma wycięte na prawej półkuli mózgowej

? czy jemu- panu Bunozie- tamtendy ładują dane przez USB

? albo to przygotówka pod kod kreskowy

? a może taka moda...

?