Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 08.12.2012, 21:29
3:0 w dupe a Kula zakłada ręce i standardowo łazi przez ławką rezerwowych dokładnie tak jak łazi sprzedawca kiełbasek pod stadionem Ciekawe co mu się tam w główce mętliło pod tymi kłakami kiedy padł gol na 4:0 dla Zagłębia... Może pomyślał tak jak Garguła: "Gol na 4:0 ustawił mecz"

Swoją drogą skoro Probierz woli łamagi z Bełchatowa od łamag z R22 to coś musi oznaczać...
Odpowiedz cytując