soQlABG napisał(a):

|
Takie porażki ostatnio były z Fulham 4:1 , z Twente 4:1...
|
Różnica jest taka że to były w miarę markowe druzyny, teraz jebie nas jakieś zagłębie z pastuchowa. Zresztą teraz jebią nas wszyscy którzy mają chwilę czasu i akurat jedenastu dwunożnych trzeźwych (do 1 promila) kolesi ubranych w stroje piłkarskie.
Takie czasy.