Temat
:
[15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45
Wyświetl pojedynczy post
soQlABG
Member
Od: 08.2012
Offline
#
157
08.12.2012, 20:28
Wisła gra bez skrzydłowych, bez napastnika, bez bocznych obrońców. Nie rozumiem Kulawika wystawia wynalazki takie jak Frederiksen czy Jovanović, który jakims cudem grał w LM zamiast poszperać i dać zawodników z MESA na tą pozycje...
soQlABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soQlABG
Znajdź inne posty napisane przez soQlABG