Wyświetl pojedynczy post
soQlABG
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 08.12.2012, 20:28
Wisła gra bez skrzydłowych, bez napastnika, bez bocznych obrońców. Nie rozumiem Kulawika wystawia wynalazki takie jak Frederiksen czy Jovanović, który jakims cudem grał w LM zamiast poszperać i dać zawodników z MESA na tą pozycje...
Odpowiedz cytując