Temat
:
[15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45
Wyświetl pojedynczy post
łazik
Junior Member
Od: 05.2004
Offline
#
155
08.12.2012, 20:16
Eternit
napisał(a):
Słabą kolega ma pamięć. Później w lidze było jeszcze: 4:1 z Legią(2003), 5:1 z Legią (2005). 0:4 u siebie z Groclinem(07), 1:4 u siebie z Lechem(08).
tak , tak
I tym dobrym akcentem zacznijmy zimę ....
łazik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do łazik
Znajdź inne posty napisane przez łazik