Wyświetl pojedynczy post
łazik
Junior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 08.12.2012, 20:16
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Słabą kolega ma pamięć. Później w lidze było jeszcze: 4:1 z Legią(2003), 5:1 z Legią (2005). 0:4 u siebie z Groclinem(07), 1:4 u siebie z Lechem(08).
tak , tak
I tym dobrym akcentem zacznijmy zimę ....
Odpowiedz cytując