łazik napisał(a):

Pytanie brzmi : kiedy ostatnio dostaliśmy 1 do 4 ?
Przypomina mi się Saragossa , ale nie dam sobie głowy urwać , że potem nic nie było .
Ale żeby w lisze ..... ?
|
Słabą kolega ma pamięć. Później w lidze było jeszcze: 4:1 z Legią(2003), 5:1 z Legią (2005). 0:4 u siebie z Groclinem(07), 1:4 u siebie z Lechem(08).