Temat
:
[15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45
Wyświetl pojedynczy post
łazik
Junior Member
Od: 05.2004
Offline
#
11
08.12.2012, 20:01
Pytanie brzmi : kiedy ostatnio dostaliśmy 1 do 4 ?
Przypomina mi się Saragossa , ale nie dam sobie głowy urwać , że potem nic nie było .
Ale żeby w lisze ..... ?
łazik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do łazik
Znajdź inne posty napisane przez łazik