Wyświetl pojedynczy post
łazik
Junior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.12.2012, 20:01
Pytanie brzmi : kiedy ostatnio dostaliśmy 1 do 4 ?
Przypomina mi się Saragossa , ale nie dam sobie głowy urwać , że potem nic nie było .
Ale żeby w lisze ..... ?
Odpowiedz cytując