Ogryzek napisał(a):

|
Ale pitolisz, za przeproszeniem, gdzie ci młodzi Polacy w Wiśle poza Chrapkiem? Sprowadziliśmy jakichś z niższych lig utalentowanych przed sezonem, czy w ramach oszczędności wzięliśmy na siłę do zespołu kogokolwiek kto biega prosto z ME?
|
Miśkiewicz i ten drugi, jak on miał?..
Młodzi, Polacy, z niższych lig
Poza tym jest jeszcze Szewczyk, jest Czekaj. Teraz testujemy dwóch młodych polskich bramkarzy z niższych lig. Jakby nie patrzeć - plan jest powoli realizowany i widać pierwsze efekty

Nie spadniemy pewnie jeszcze w tym sezonie, bo na szczęście są PBB i GKS (swoja drogą też mocno stawiający na młodych rodaków), ale - jak to powiadają - "nie od razu Kraków zbudowano".
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?
>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<
Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.
|
Słuszna uwaga.