Adenalix napisał(a):

|
Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.
|
Bardzo przeciętne słuchawki te kpp. Zainwestuj w AKG K420 lub V-jays.